Обставини змушують: Директор Софії Ротару розповів, чому співачка повернулася на велику сцену

Cофія Михайлівна не так багато заробляє, як більшість думає.

Народна артистка Софія Ротару порадувала нещодавно шанувальників, виступивши, всупереч очікуванням хейтерів, на «Пісні року». Її появи на сцені чекали з нетерпінням, так як до цього співачка балувала своїми піснями тільки учасників корпоративів і невеликих концертів, передають Патріоти України.

Тим часом, знаменитість, можливо, і не стала б знову співати перед великими залами, якби не була змушена утримувати свою велику сім'ю. Про це виданню «Собеседник» розповів концертний директор співачки Сергій Лавров.
«Вона взагалі не хоче виступати, це я її вмовляю. Софія Ротару спонсорує свою сім'ю. У неї п'ять братів і сестер, діти і внуки, яких треба поставити на ноги. Вона в минулому році купила трактор своєму братові», - розповів концертний директор.
Він зазначив, що знаменитість виступає раз на місяць. За рік у неї буває приблизно десять виступів. Cофія Михайлівна не так багато заробляє, як більшість думає. «Гонорар у неї 50 тисяч євро. Але відніміть від них витрати на колектив, на запис нових пісень, на костюми. Ви бачили, щоб Ротару вийшла в одному і тому ж костюмі? Вона і балету нові купує, божевільна на цю тему», - розповідає Лавров.
До того ж співачка всю свою пенсію давно перераховує дівчинці з Кривого Рогу, яка страждає вродженим захворюванням кісток. Свого часу про дитину артистці розповіла її приятелька. Софія Михайлівна вирішила їй допомагати. Нагадаємо, Софія Ротару працює на великій сцені більше 50 років. Десять років тому вона очолювала список найуспішніших в комерційному плані артистів українського шоу-бізнесу з доходом $ 4,76 мільйона в рік.

В Японії найстаріша мешканка планети встановила новий рекорд за тривалістю життя

неділя, 20 вересень 2020, 0:06

Станом на суботу, 19 вересня, Кане Танаці 117 років і 261 день. 117-річна японка Кане Танака, яка є найстарішою жителькою планети, встановила новий історичний рекорд за тривалістю життя в Японії. Зараз вона на один день перевищила рекорд довголіття інш...

Жінка затіяла вдома ремонт і знайшла дуже дивну схованку з алкоголем (фото)

субота, 19 вересень 2020, 23:52

Демонтувавши одну зі стін, господиня натрапила на ящики з пляшками. Мешканка Сіетла (США) на ім'я Дженна Уолден випадково виявила в стінах свого старого будинку дивовижну знахідку - тайник зі спиртними напоями часів сухого закону, коли виробництво та п...