Обставини змушують: Директор Софії Ротару розповів, чому співачка повернулася на велику сцену

Cофія Михайлівна не так багато заробляє, як більшість думає.

Народна артистка Софія Ротару порадувала нещодавно шанувальників, виступивши, всупереч очікуванням хейтерів, на «Пісні року». Її появи на сцені чекали з нетерпінням, так як до цього співачка балувала своїми піснями тільки учасників корпоративів і невеликих концертів, передають Патріоти України.

Тим часом, знаменитість, можливо, і не стала б знову співати перед великими залами, якби не була змушена утримувати свою велику сім'ю. Про це виданню «Собеседник» розповів концертний директор співачки Сергій Лавров.
«Вона взагалі не хоче виступати, це я її вмовляю. Софія Ротару спонсорує свою сім'ю. У неї п'ять братів і сестер, діти і внуки, яких треба поставити на ноги. Вона в минулому році купила трактор своєму братові», - розповів концертний директор.
Він зазначив, що знаменитість виступає раз на місяць. За рік у неї буває приблизно десять виступів. Cофія Михайлівна не так багато заробляє, як більшість думає. «Гонорар у неї 50 тисяч євро. Але відніміть від них витрати на колектив, на запис нових пісень, на костюми. Ви бачили, щоб Ротару вийшла в одному і тому ж костюмі? Вона і балету нові купує, божевільна на цю тему», - розповідає Лавров.
До того ж співачка всю свою пенсію давно перераховує дівчинці з Кривого Рогу, яка страждає вродженим захворюванням кісток. Свого часу про дитину артистці розповіла її приятелька. Софія Михайлівна вирішила їй допомагати. Нагадаємо, Софія Ротару працює на великій сцені більше 50 років. Десять років тому вона очолювала список найуспішніших в комерційному плані артистів українського шоу-бізнесу з доходом $ 4,76 мільйона в рік.

Хіти тижня. "Полудурок говорит "я наклонился к нему", хотя явно видно, что он ударил первым... интересно, а что это за друзья криминальной внешности обедают с народным депутатом!" - ветеран АТО про бійку з Ківою

п’ятниця, 24 січень 2020, 9:00

Користувачі соцмереж мали змогу ознайомитися із розвитком подій, який кожна сторона конфлікту - ветеран АТО та нардеп Ківа - описала зі свого боку. "Полудурок говорит "я наклонился к нему, чтобы попросить", хотя явно видно, что он его ударил первым)) и...

Що робити, якщо в трудовій книжці зазначено не весь стаж: Поради для українців

п’ятниця, 24 січень 2020, 8:44

Якщо у трудову книжку не внесли запис про робочий стаж або припустилися неточності, помилку можна виправити, виконавши кілька умов. Про це повідомляє "Пенсійний кур'єр", передають Патріоти України. На "гарячу лінію" ПФУ звернувся пенсіонер із Києва Ми...