Обурені критикою Луческу: Румунські ультрас погрожують фанатам "Динамо"

Кілька днів тому київські ультрас влаштували протест біля столичного стадіону, куди румунський фахівець прийшов, щоб покласти квіти до пам'ятника Валерію Лобановському.

Ультрас "Динамо" Бухарест Peluza Catalin Hildan-Dinamo записали звернення до фанатів київського "Динамо", в якому поставили ультиматум через критику українців на адресу Мірчі Луческу, повідомляють Патріоти України.

Представники румунського "Динамо", який Мірча тренував з 1985 по 1990 роки, зазначили, що знають, що таке суперництво, але до Луческу не можна так ставитися.

"Знайте, Мірча Луческу заслуговує на те, щоб його цінували і поважали. Протягом багатьох років в українському футболі не домінуватиме суперництво, а цінність самого футболу. Цінуйте Луческу, інакше віддайте його нам. У Києві або Бухаресті, "Динамо" його потребує, як сонячного світла", - йдеться в зверненні ультрас.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...