Обзивав дурним і тупим: Вчитель роками доводив школяра, що порізав горло під Одесою, дитина ледь не загинула

У справі про спробу самогубства 15-річного десятикласника з Кілійського ліцею №3 з'явилися подробиці. Як виявилося, один з педагогів кілька років поспіль принижував хлопчика. Закінчилося це тим, що школяр під час уроку хімії вийшов у коридор і полоснув себе ножем по горлу, передають Патріоти України.

На щастя, хлопця вдалося врятувати, лікарі провели хірургічне втручання. Тепер його фізичному здоров'ю нічого не загрожує. Причому буллінг з боку вчителя відчували й інші учні. А спроба самогубства хлопця не була спонтанною, адже він залишив дві записки, перш ніж полоснути себе.

Все сталося 30 вересня. Хлопець вийшов у коридор і порізав собі шию. Закривавленого підлітка побачила школярка і покликала на допомогу. І хоча в управлінні освіти мовчать про те, що було до НП, очевидно, він думав про самогубство не перший день. Адже ніж приніс з дому і залишив дві пояснювальні записки.

"Перша записка, скажімо так, загальні фрази. Друга записка, яка була написана, це проблеми з предметом", - розповів начальник відділу освіти Кілійської ОТГ Сергій Мергут. А Павло Бойченко, голова Кілійської ОТГ, каже, що причина - атмосфера в класі, створена вчителем.

Рідні хлопця твердять, що проблеми з викладачем хімії у школяра вже кілька років. Хлопцеві предмет давався насилу, а вчитель замість допомоги тільки сміявся над ним.

"Казав, що тобі в 10 клас не потрібно йти, що ось такий ти дурний, тупий, навіщо ти взагалі заходиш у клас, якщо нічого не розумієш. Брат казав, я сидів і кожен раз знав, що він зараз звернеться до мене і у мене кожен раз щось всередині підстрибувало", - розповіла сестра учня.

І хоча рідні кілька разів приходили зі скаргами на педагога до директора і класному керівникові, ніхто нічого не робив. При цьому в школі стверджують, що ніхто більше на нього не нарікав.

Тим не менше, інші батьки кажуть, що це далеко не так. "У мене дитина теж у дев'ятому класі, два тижні тому говорив, що він його постійно чіпає. Я кажу, син, почекай, приїде тато, зайдемо в школу", - розповіла мама іншого учня. Зараз педагог відсторонений, а в поліції відкрили кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства.

Правила для частини переселенців змінилися: Які нововведення та кого вони зачепили

п’ятниця, 2 червень 2023, 18:56

Частина переселенців (ВПО) в Україні отримала можливість змінити зареєстроване місце проживання за спрощеною процедурою. Йдеться про тих ВПО, чия адреса постійної реєстрації знаходиться на тимчасово окупованій території чи в районі ведення активних бой...

Українцям з червня збільшили пенсії: У кого підвищення виплат буде незначним

п’ятниця, 2 червень 2023, 18:30

З 1 червня близько 600 тисяч українських пенсіонерів отримають надбавку до пенсії. Стало відомо, у кого підвищення виплат може бути незначним, а хто взагалі не може розраховувати на нього. Цього разу перерахунок передбачено для працюючих пенсіонерів, я...