Очам важко повірити: Батько зафільмував, як "привид" затягує його дитину під ліжко (відео)

В мережі став надзвичайно популярним відеоролик з дитячої кімнати, на якому показано, як якась незрозуміла сила начебто тягне дитину під ліжко. Про це пише видання Mirror, передають Патріоти України.

За словами Джоша - батька дівчинки, він зафіксував жахливий момент, як "привид" тягне його малюка під ліжко. На кадрах із дитячої спальні видно, як дівчинка лежить на краю ліжка і грається зі своїми іграшками, а о 23:37 - відповідно до позначки часу на відео - стається щось дивне.

Джош завантажив відео на TikTok з підписом: "Мою дочку тягнуть під ліжко... Дружина думає, що вона повзла, але її щось потягло".

Чоловік вважає, що ці моторошні кадри свідчать про "паранормальну діяльність" у спальні його маленької дівчинки. Він навіть згадав, що люди йому говорили "віддати ключі від будинку привиду і піти".

З моменту публікації відео в соцмережах його переглянули майже 8 мільйонів разів і глядачі не можуть повірити в те, що вони бачать. Однак деякі припускають, що дитина гралася з іграшками на краю свого ліжка і в якийсь момент просто різко опустилася.

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...