Одеса - це Україна: На Потьомкінських сходах розгорнули 28-метровий Прапор (фото)

Курсанти тримали сині й жовті паперові кораблі, висловивши таким чином підтримку військовополоненим українським морякам.

Величезне синьо-жовте полотнище розгорнуто з нагоди Дня Державного прапора в рамках Вишиванкового фестивалю, який сьогодні стартував в Одесі, передають Патріоти України.

В акції взяли участь близько 100 осіб, серед яких - організатори, волонтери і курсанти Одеського військово-морського ліцею. Підняття прапора супроводжувалося виступом оркестру Військово-морських сил України, які стояли біля пам'ятника Дюку. Довжина прапора - 28 метрів - відповідає віку незалежної України. Учасники акції також спільно виконали Гімн України.

Курсанти тримали жовті й сині паперові кораблики, що символізують підтримку українських військових моряків, захоплених у полон Росією. Це одинадцятий Вишиванковий фестиваль. У його рамках пройде виставка-ярмарок народних майстрів декоративно-прикладного мистецтва, художня виставка, різні меморіальні акції, складання «живого Вишиванкового ланцюга», масовий диктант, автопробіг тощо. Як зазначають організатори, вперше в рамках фестивалю пройде благодійна акція «Вишиванка - оберіг для дитини». Її суть у тому, що всі бажаючі можуть принести національні костюми різних часів, які за розміром підходять дітям віком від 3 до 18 років. Всі костюми передадуть до спецустанов (притулки, інтернати) для сиріт, яким розкажуть про особливості українського одягу. Також у ході фестивалю співробітники Центру обслуговування громадян нададуть закоханим парам можливість швидко зареєструвати шлюб прямо на вулиці.

Під удар потрапили і ЗМІ: Facebook викрив та знешкодив в Україні масштабну "фабрику тролів" (фото)

вівторок, 17 вересень 2019, 14:15

Facebook призупинив в Україні діяльність акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії з дезінформації. Серед заблокованих - сторінки інформаційних сайтів "Знай", Politeka і Hyser, передають Патріоти України. В цілому Facebook видалив 168 акаунтів, ...

Хіти тижня. "Рай двірника": Мережу розбурхало незвичайне фото з Києва

вівторок, 17 вересень 2019, 14:00

Фото було зроблено на вулиці Старокиївська, 10Г. Користувачів інтернету розбурхало незвичайне фото з Києва - на знімку зафіксовано переговори групи чоловіків, а вся вулиця практично засипана доларами. Відповідний знімок розміщено на сторінці dtp.kiev.u...