Одеса-мама "рулить": В українців на ризькій митниці вилучили рекордну суму "кешу"

Про прибуття "багатих гостей" законослухняним прибалтам хтось "стукнув"

В аеропорту Риги у пасажирів приватного літака вилучили 400 тисяч євро і $500 тисяч. Борт прибув з Одеси, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi.

"У ручній поклажі громадянина України 1954 року народження знайшли і вилучили $200 000 готівкою, у ручній поклажі громадянина України 1987 року народження $300 000 готівкою, у ручній поклажі громадянки України 1977 року народження - 100 000 євро готівкою, у ручній поклажі громадянина України 1950 року народження - 300 000 євро готівкою", - повідомляють місцеві правоохоронці.

У Службі держприбутків Латвії вважають, що ці гроші можуть мати нелегальне походження. Латвійські правоохоронці припускають, що один із затриманих пов'язаний з українською організованою злочинністю. Перевірку проводили в рамках інформації про можливі ризики переміщення через державний кордон Латвії великих сум готівки.

Хіти тижня. "Лайно без мізків!": Кондратюк жорстко пройшовся по російських артистах-фанатах Путіна

четвер, 27 лютий 2020, 3:00

Російські артисти, які підтримали агресію президента Володимира Путіна щодо України, не можуть нести меседжі культури, а тільки пропаганду війни та поневірянь. Про це сказав український продюсер Ігор Кондратюк. За його словами, ні Валерій Меладзе, ні О...

Хіти тижня. Все погано: Зовсім скоро в окупованому Криму відбудеться екокатастрофа

четвер, 27 лютий 2020, 2:00

Окупований Росією Крим залишиться без води вже влітку 2020 року. "В цілому по півострову запасів трохи більше, але кажуть, що води вистачить місяця на чотири. Приблизно до червня. І цього окупаційній владі ніяк не виправити",- розповів Казарін. Треба в...