Одеса-мама "рулить": В українців на ризькій митниці вилучили рекордну суму "кешу"

Про прибуття "багатих гостей" законослухняним прибалтам хтось "стукнув"

В аеропорту Риги у пасажирів приватного літака вилучили 400 тисяч євро і $500 тисяч. Борт прибув з Одеси, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi.

"У ручній поклажі громадянина України 1954 року народження знайшли і вилучили $200 000 готівкою, у ручній поклажі громадянина України 1987 року народження $300 000 готівкою, у ручній поклажі громадянки України 1977 року народження - 100 000 євро готівкою, у ручній поклажі громадянина України 1950 року народження - 300 000 євро готівкою", - повідомляють місцеві правоохоронці.

У Службі держприбутків Латвії вважають, що ці гроші можуть мати нелегальне походження. Латвійські правоохоронці припускають, що один із затриманих пов'язаний з українською організованою злочинністю. Перевірку проводили в рамках інформації про можливі ризики переміщення через державний кордон Латвії великих сум готівки.

Хіти тижня. Погрожував мачете: Моторошні подробиці звірячого згвалтування студентки під Харковом

понеділок, 22 липень 2019, 13:00

Винуватець не став заперечувати викладених дівчиною фактів, але заявив, що не бачить в скоєному нічого поганого. Жертва звірячого злочину в Харківській області - 19-річна студентка потрапила в руки до гвалтівника, коли відправилася в ліс робити селфі, ...

Хіти тижня. В Україні розблокували заборонені російські сайти: Провайдери заявляють про дотримання законодавства

понеділок, 22 липень 2019, 12:00

Кілька українських провайдерів одночасно відкрили доступ до заборонених російських ресурсів "ВКонтакте", "Яндекс" і ряду пропагандистських ЗМІ. В Україні раптово відкрився доступ до таких заборонених російських ресурсів, як соціальна мережа "ВКонтакте"...