Одеса-мама "рулить": В українців на ризькій митниці вилучили рекордну суму "кешу"

Про прибуття "багатих гостей" законослухняним прибалтам хтось "стукнув"

В аеропорту Риги у пасажирів приватного літака вилучили 400 тисяч євро і $500 тисяч. Борт прибув з Одеси, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi.

"У ручній поклажі громадянина України 1954 року народження знайшли і вилучили $200 000 готівкою, у ручній поклажі громадянина України 1987 року народження $300 000 готівкою, у ручній поклажі громадянки України 1977 року народження - 100 000 євро готівкою, у ручній поклажі громадянина України 1950 року народження - 300 000 євро готівкою", - повідомляють місцеві правоохоронці.

У Службі держприбутків Латвії вважають, що ці гроші можуть мати нелегальне походження. Латвійські правоохоронці припускають, що один із затриманих пов'язаний з українською організованою злочинністю. Перевірку проводили в рамках інформації про можливі ризики переміщення через державний кордон Латвії великих сум готівки.

Багато вередував: У Росії неадекватна няня жорстоко вбила дитину (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:54

Наголошується, що агресивна жінка змусила дитину з'їсти кашу, в яку було додано 50 грамів солі. Перелякана дитина заплакала та почала відвертатися, але зловмисниця силою заштовхувала йому в рот їжу. Зрештою доза солі виявилася смертельною, малюк втрати...

Скільки українців хочуть бути керівниками на роботі: Названо шокуючу цифру (інфографіка, відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:38

Де два козаки - там три гетьмани. Приказка ця давня, але від того її актуальність не втрачається. Бо замість того, аби працювати, українці хочуть керувати. Причому - не більшість, а тотальна більшість з нас. Деталі - у цифрах, повідомляють Патріоти Укр...