"Одесса Наша!": Московські пропагандисти в захваті від того як у Труханова "наплевали на мовный закон"

Російські пропагандисти опублікували захоплений матеріал про Одесу, в якій нібито не збираються переходити на українську мову і всіляко оберігають "великий русский язык". Відповідна стаття з'явилася в улюбленій газеті Путіна - "Комсомольськой правде", зазначають Патріоти України.

"Когда приезжаешь в Одессу из Киева, будто выныриваешь с большой глубины – воздух! В Киеве семимильными шагами идет украинизация. Ты даже начинаешь сомневаться: а это точно та самая "мать городов русских" или какая-то другая "мать"?" - сказано в матеріалі.

Пропагандисти прийшли в захват від російськомовної Одеси. Російське видання запевнило, що Одеса нібито "наплевала на мовный закон" і тут же почало наводити приклади: велика кількість табличок російською мовою (при тому, що їм часто відповідають аналоги українською та англійською), і російськомовні класи в школах.

"Наши дети – билингвы (двомовні.-прим.). Этим же гордиться же надо, а не отнимать!" - процитували пропагандисти шкільного секретаря однієї з одеських гімназій.

Також у матеріалі Комсомольської правди заявили, що кандидат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Віталій Саутенков, який не пройшов у Верховну Раду, нібито побоюється за своє життя через націоналістів.

Одна з найнебезпечніших країн світу: Росія знайшла альтернативу пляжам "загниваючої Європи" і вже агітує людей

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:59

Ізольовані від цивілізованого світу й популярних курортів росіяни знайшли альтернативу відпочинку в "загниваючій Європі". Нею виявилася Сьєрра-Леоне - країна Західної Африки, де українцям радять гостювати з охоронцями через високий рівень злочинності, ...

Засуджений за корупцію ексмер російського міста, який підтримував вторгнення в Україну, здався у полон ЗСУ (відео)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 9:57

Колишній мер російського міста Чайковський Пермського краю Олександр Третяков, який підтримував вторгнення РФ в Україну, здався у полон українським бійцям під Кліщіївкою. На фронт ексмер потрапив з в'язниці, до якої був засуджений за корупцію, передают...