Одесу атакують НЛО: Місцеві наводять свідчення (відео)

Одесити діляться в інтернеті відео, де фіксували непізнані літаючі об'єкти При цьому місцяни свідчать, що таке видовище традиційно частіше спостерігають у вересні, зазначають Патріоти України.

Так вже третій рік жителі бачать в стороні Авангарду яскраві вогні в небі. Щоб довести побачене, люди знімають все на камеру.

"Я не знаю, що це, але ще трохи і я повірю в НЛО. Ось таку дурницю ми з друзями і з дітьми спостерігали сьогодні ввечері на морі протягом години", - написала в соцмережі Олександра Родіна і опублікувала відео.

За її словами, спочатку вона подумала, що в небі вибухнув літак і він падає на землю. Відзначимо, що припущення про НЛО висловлюють користувачі мережі. Однак це можуть бути дрони або інше зрозуміле явище.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...