
В Одесі на трасі здоров'я, яка проходить уздовж моря, чоловіки зіткнулися на електросамокатах, зазначають Патріоти України.
Один із них рухався вгору, а інший, на швидкості, спускався. Камера спостереження зафіксувала, як вони намагалися роз'їхатися на вузькій ділянці, але не змогли, пише tsn.ua. Один із кермувальників упав і вдарився головою об асфальт. Його, непритомного, забрала "швидка".
Медики діагностували в чоловіка важку черепно-мозкову травму з переламом кісток,
"Зараз хворий опритомнів, стан його стабільний. Додаткові операції будуть потрібні, тому що в нього є дефект черепа, який через певну кількість часу нам доведеться розкривати", - повідомив завідувач нейрохірургічного відділення 11-ї міської лікарні Євген Давискиба. Зараз чоловіка прооперували й видалили гематому.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...