
Під час відвідування міської лікарні №4, що є однією з опорних для лікування пацієнтів із Covid-19, мер Києва Віталій Кличко поспілкувався з медичними працівниками та пацієнтами закладу. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Мер показав відео, що відзняв у медзакладі. Лікарі розповіли Кличку, що останнім часом у багатьох інфікованих більш важкий перебіг хвороби. І переважна більшість пацієнтів - у віці від 30 до 60 років.
Також мер зайшов до однієї з палат із хворими на коронавірус. Хвора жінка розповіла про свій стан: «Мене підключили до кисню. Я робила вдих, а видихнути не могла. Починається сухий кашель. Дуже тяжко. Лікарі сказали, дуже складний випадок у мене. Легені повністю уражені». Жінка закликала усіх одягати маски, тому що «ця хвороба дуже небезпечна, дуже підступна».
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...