"Одна матір, а такі різні": Старша сестра зрадниці Наташі Корольової звернулася до українців

Старша сестра співачки-зрадниці Наташі Корольової, популярна у 90-х співачка Руся емоційно звернулася до українців. Знаменитість, справжнє ім’я якої Ірина Осауленко, публічно висловила підтримку рідній Україні. Відповідним відео з промовою Русі у TikTok поділився користувач з ніком pacharom88, передають Патріоти України.

У ролику зірка 90-х, яка вже понад 30 років мешкає в Америці, тримає у руках український прапор і наголошує, що Україна обов’язково переможе у кривавій війні, яку розв’язала Росія. "Я хочу сказати, що після 24 лютого у нас все змінилося. Хоч я вже 30 років живу в Америці, але ми на телефонах, ми дивимося новини вдома. Бо в мене вдома моя тітка, мої брати і їхні сини. В нас серце обливається кров’ю. Слава Україні! Ми переможемо! Слава ЗСУ!" - сказала сестра запроданки Корольової.

Своєю чергою юзери зазначили, наскільки різними можуть бути сестри. Коли одна всім серцем бажає перемоги рідній Україні, друга заробляє криваві рублі в країні-терористці:

  • Які різні сестри. Дякуємо тобі, Руся
  • Такі різні сестри. Корольова запроданка, а Руся патріотка
  • Від однієї матері такі дві різні сестри

Трохи особистого щастя під час війни: Соломія Вітвіцька показала, як проводить відпустку у Львові з коханим-військовим

п’ятниця, 21 червень 2024, 22:25

Що Соломія, що її бойфренд вже були одружені. Зараз пара зустрічається на відстані, оскільки чоловік служить в лавах ЗСУ. . 44-річна телеведуча каналу "1+1" Соломія Вітвіцька, яка днями відсвяткувала свій день народження, показала, як проводить відпус...

Український синдром: У трьох країнах Балкан раптово зникло світло

п’ятниця, 21 червень 2024, 21:25

Місцеві ЗМІ пишуть, що практично у всій Боснії і Герцеговині, Чорногорії та Хорватії несподівано зникло електропостачання. Деталі: Чорногорський оператор електромережі CEDIS оголосив, що без світла залишилися практично всі населені пункти на території ...