"Одна российская нация": Відомий російський режисер зробив скандальну заяву про українців (відео)

Скандальний російський режисер, директор "Мосфільму" Карен Шахназаров заявив, що всі біди України нібито відбуваються через її відмову від "спільного російського коріння", повідомляють Патріоти України.

Крім того, він видав маразматичний фейк про те, що кавказці, угро-фіни й українці мають спільне походження. Імперську пропагандистську теорію затятий прихильник путінського режиму озвучив в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

"Те, що називається Україною: є західна Україна, Галичина, яка належить ментально, культурно Європі, і є східна Україна – це український народ, який є частиною великої російської нації. Не саме російської нації – російський народ у ній панує в цій нації. Російська нація – в ній і татари, і угро-фіни, і кавказці. І український народ належить цій частині", – висловився Шахназаров.

"Щойно він (народ. – Ред.) з'єднується, виникає безліч досягнень. Це як частина тіла, вона сама собою не може існувати. І ось вона агонізує – відбувається ця каша", – додав скандальний режисер, натякаючи на нібито неспроможність України бути державою без Росії.

Хіти тижня. Зовсім не красунчик: Вчені показали, як виглядав перший чоловік на Землі (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 1:00

Вчені з США, Великобританії і Німеччини реконструювали обличчя одного з найдавніших предків людини - афгарського австралопітека, саме його називають першою людиною на Землі. Про це повідомляє Wall Street Journal, передають Патріоти України. За даними в...

Хіти тижня. Ви будете здивовані: Медики розповіли, без яких органів людина може повноцінно жити

вівторок, 19 листопад 2019, 0:35

Виявляється в організмі людини є "зайві" органи, які можна видалити і це майже не вплине на якість життя. Так, журналісти видання Gizmodo опитали анатомів про те, без яких органів людина могла б обійтися, передають Патріоти України. Ось які результати ...