Одна рука ампутована і все тіло в осколках: Тяжкопораненому на Донбасі офіцеру ЗСУ потрібна допомога. Багатодітна сім'я криворожанина у фінансовій скруті

Волонтерта закликає на допомогу всіх небайдужих. Держава в повній мірі не допоможе.

Важкопораненому офіцеру Збройних сил України знадобилася допомога. Бійця днями привезли в Центральний військовий госпіталь Києва. Про це у Facebook повідомила волонтерка Наталя Юсупова, зазначають Патріоти України.

За її словами, у 22-річного воїна, якого доставили бортом, одна рука ампутована, а друга зламана. Також майже все тіло і ноги в осколкових пораненнях.

"Він родом з Кривого рогу, з багатодітної сім'ї – ще троє дітей, наймолодшому 6 років. Батьки важко працюють на заводі і зараз їм подвійно важко. Мама знаходиться поруч з сином", – підкреслила Юсупова.

Вона також опублікувала номер картки матері воїна для допомоги – 5168 7427 2390 8251 (Басс Марина Борисівна, ПриватБанк).


Одеські байкери в центрі Черкас всім кодлом відходили битами молоду пару і розгромили їх машину: Поліція не втручалась (відео)

субота, 31 липень 2021, 18:25

Посилаючись на постраждалу дівчину, телеграм-канал повідомляє, що причиною конфлікту став обгін колони мотоциклістів на автомобілі. "Їм це не сподобалося, і вони відразу почали зганяти нас, вигукуючи лайку всіляку, харкали на машину, били машину ногами...

Тягали за волосся, розбили ланцюгами авто: У Черкасах байкери жорстоко побили молоду пару, яку вони звинуватили у провокації (відео 16+)

субота, 31 липень 2021, 18:15

За словами потерпілої дівчини, байкерам нібито не сподобалося, як їх автомобіль проїхав перед колоною мотоциклістів. "Ми їхали вулицею Смілянською, там стояла колона байкерів, ми проїхали перед ними, за правилами. Їм це не сподобалося, і вони відразу п...