Одна з найчарівніших спортсменок України виборола срібло чемпіонату світу

Це друга срібна медаль збірної України на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Марина Бех-Романчук. Фото: соцмережі.

Українка Марина Бех-Романчук виграла срібну медаль у стрибках у довжину на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що проходить у Катарі, передають Патріоти України.

У п'ятій спробі Марина стрибнула на 6 метрів 92 сантиметри й випередила на один сантиметр Ессе Бруме з Нігерії. Чемпіонкою із великим відривом стала Малайка Міхамбо з Німеччини. Після двох заступів вона у третій спробі стрибнула на 7 метрів 30 сантиметрів.

Після першого стрибка Марина йшла другою із результатом 6 метрів 81 сантиметр, а після переможного стрибка Малайки Міхамбо – третьою. Однак п'ята спроба Марини принесла нам срібло. Цей стрибок не дотягнув 1 сантиметра до рекордного показника нашої стрибунки.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...