Одна з найчарівніших спортсменок України виборола срібло чемпіонату світу

Це друга срібна медаль збірної України на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

Марина Бех-Романчук. Фото: соцмережі.

Українка Марина Бех-Романчук виграла срібну медаль у стрибках у довжину на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що проходить у Катарі, передають Патріоти України.

У п'ятій спробі Марина стрибнула на 6 метрів 92 сантиметри й випередила на один сантиметр Ессе Бруме з Нігерії. Чемпіонкою із великим відривом стала Малайка Міхамбо з Німеччини. Після двох заступів вона у третій спробі стрибнула на 7 метрів 30 сантиметрів.

Після першого стрибка Марина йшла другою із результатом 6 метрів 81 сантиметр, а після переможного стрибка Малайки Міхамбо – третьою. Однак п'ята спроба Марини принесла нам срібло. Цей стрибок не дотягнув 1 сантиметра до рекордного показника нашої стрибунки.

Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...

Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.