Одна з найнебезпечніших країн світу: Росія знайшла альтернативу пляжам "загниваючої Європи" і вже агітує людей

Ізольовані від цивілізованого світу й популярних курортів росіяни знайшли альтернативу відпочинку в "загниваючій Європі". Нею виявилася Сьєрра-Леоне - країна Західної Африки, де українцям радять гостювати з охоронцями через високий рівень злочинності, передають Патріоти України.

У РФ же щиро рекомендують відвідати пляжі Сьєрра-Леоне з сімʼями та ще й за дорожчу ціну. Така порада зʼявилася в російському інформаційному агентстві, цитати з якого розлетілися в ЗМІ

Пропагандисти описують пляжі небезпечної африканської країни як "найкрасивіші" та хизуються тим, що налагодили туризм. У росЗМІ Сьєрра-Леоне називають "альтернативою закритим європейським курортам", але не згадують про високий рівень злочинності, ризик підхопити лихоманку та епідемії.

Про "відкритість" до російських туристів офіційно заявив міністр закордонних справ африканської держави Тімоті Кабба. Він покликав росіян пізнати "новий туристичний досвід". Посол Сьєрра-Леоне в Росії Мохамед Йонгаво також зазначав, що його народ дуже гостинний, а в "країні безпечно на 99,9%".

РосЗМІ пишуть, що їхні читачі з ентузіазмом зустріли пропозицію навіть попри те, що держава не пропонує вигідних і дешевих можливостей відпочити.

Одна з найнебезпечніших країн світу: Росія знайшла альтернативу пляжам "загниваючої Європи" і вже агітує людей

Втім, одна перевага для туристів з РФ в африканській країні все ж є. Там вони, найімовірніше, не зустрінуть українців, яким чесно розповіли, чого варто очікувати під час відпочинку.

На сайті Міністерства закордонних справ України вказано: "Пограбування квартир, особливо в яких мешкають люди європейського походження, надзвичайно поширені в Сьєрра-Леоне. Більшість житлових зломів відбуваються невеликими групами добре організованих, озброєних бандитів, які не бояться конфронтації і часто озброєні мачете або саморобною вогнепальною зброєю. Емігранти часто стають об’єктами таких нападів".

Українцям, які мають намір перебувати у країні протягом тривалого часу, порадили найняти охоронців, не носити із собою цінності, уникати натовпу, не сідати в таксі й не ходити самим після 18:00. За таких умов важко уявити собі приємний і безпечний відпочинок, який активно впарюють росіянам.

До речі, до 2002 року в країні протягом 11 років тривала громадянська війна між силами центрального уряду та Об'єднаного революційного фронту. За цей час траплялися численні випадки крайньої жорстокості щодо мирних жителів.

У ЗМІ, серед яких і російські, Сьєрра-Леоне називають однією з найнебезпечніших країн світу. Тут дуже високий рівень смертності від різних хвороб, а іноземним дипломатам навіть заборонено покидати межі міст вночі, тому гості з інших країн не можуть бути захищені своїм урядом 24 години на добу.

Джерело: Обозреватель

Охоронці... не охороняють?: Німецька поліція обстежила центр для біженців з України і зробила неприємне відкриття

вівторок, 5 грудень 2023, 11:44

Значна кількість охоронців у центрі для біженців з України у колишньому аеропорту «Тегель» не мають необхідної кваліфікації та не проходять перевірку. Такими є результати масштабної перевірки, проведеної берлінською поліцією. Про це пише видання Aussie...

"Жіночої форми від ЗСУ немає": Бойова медикиня пояснила, у чому ходять жінки-військові і що їх хвилює набагато більше, ніж форма

вівторок, 5 грудень 2023, 10:44

Сьогодні жіночу форму військовослужбовицям надсилають волонтери, очікувати на неї від держави можна не раніше, ніж через п’ять років, - про це в інтервʼю NV розповіла сержантка ЗСУ та бойова медикиня Аліна Сарнацька, передають Патріоти України. Міністе...