Одна з найсильніших: Українська армія потрапила у престижний рейтинг

Воїни української армії виявилися одними з найсильніших за версією видання Global Firepower, яке опублікувало рейтинг найсильніших армій світу на планеті. Українське військо зайняло 29 позицію в списку. Оцінювалися всього 55 показників, сюди увійшли чисельність армій, кількість танків, літаків, кораблів, іншої військової техніки, передають Патріоти України.

Також враховували в рейтингу і такі важливі фактори, як транспортна інфраструктура, військовий бюджет, доступ до нафти.

Список найсильніших армій світу виглядає так: на першому місці стоїть США, на другому Росія, а на третьому розмістилася Китайська народна республіка. Четверте місце в списку зайняла Індія, далі йде Франція, на шостому місці-Японія, на сьомому розташувалася Південна Корея.

Варто відзначити, що в 2018 році українська армія займала 28 позицію, проте до 2014 року Україна в рейтингу Global Firepower перебувала на 21 місці. До речі, в 2018 році видання Business Insider в цьому рейтингу відібрало з усього переліку 25 найпотужніших військ Європи. У ньому Україна посідала 10 сходинку. А лідером була Росія.

"Не можна різати булочку навпіл": Ольга Фреймут показала, як правильно їсти хліб

неділя, 27 вересень 2020, 22:45

Телеведуча Ольга Фреймут продовжує вчити всіх бажаючих в соцмережах правилам етикету. Нове відео, яке учасниця "Танців з зірками" 25 вересня виклала в Instagram, стосується правил поїдання хліба, передають Патріоти України. - Як правильно їсти хліб? Ку...

З архіву ПУ. Скрепи б'ють на сполох: На Росії почали побоюватися руйнування Кримського моста

неділя, 27 вересень 2020, 22:30

Влада РФ почала сильно побоюватися просадки Кримського моста. В результаті вони почали вживати особливих заходів, які їм дозволять контролювати стан шляхів залізничної гілки споруди через Керченську протоку. Про це розповів відомий вчений з Росії Юрій ...