
На Донеччині під час виконання бойового завдання на невідомому предметі підірвалися двоє українських військових. Один із них перебуває у важкому стані, в іншого – травми середньої тяжкості, передають Патріоти України.
Поранення оборонці отримали поблизу Новотроїцького. Саме там хлопці виконували бойове завдання в глибині ротних та опорних пунктів. Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Кириленко.
"Одному відірвало стопу й перебило гомілку, в іншого – відкритий перелом колінного суглоба й множинні вогнепальні осколкові поранення ноги. Обох доправили до Волноваської районної лікарні", – зазначає він.
Кириленко каже: стан здоров’я одного військового тяжкий, зараз обох хлопців рятують медики. Він просить тримати за українських бійців кулаки та окремо наголошує: поранення бійці отримали не в районі розведення сил, тому не варто перекручувати чи маніпулювати фактами. Імен поранених бійців Кириленко не називає.
За інформацією видання "Цензор.НЕТ", одним із тих, хто підірвався, є командир 128 окремої гірсько-піхотної бригади полковник Євген Коростельов. Медики його стан оцінюють як стабільний. Ресурс пише, що підрив стався під час обходу передових позицій бригади в районі Новотроїцького Волноваського району Донецької області.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...