У телефоні Дмитра Васильченкова, який здійснив теракт у Києві та убив сімох людей, знайшли відео, де він називав себе «генералом російської армії». Про це заявив голова Нацполіції Іван Вигівський під час спілкування із журналістами, передають Патріоти України.
«Ми коли подивилися у нього певні файли в телефоні - він там постійно знімав себе, де він там стріляв. Інколи ходив по під'їзду і називав себе генералом російської армії. Ми розуміємо, що в нього були певні вади», — цитує Інтерфакс-Україна Вигівського.
18 квітня у Голосіївському районі Києва 58-річний уродженець Москви, який жив в українській столиці, почав стріляти в людей на вулицях, а потім захопив заручників у супермаркеті Велмарт. Одночасно зі стріляниною у квартирі стрілка палала пожежа.
Під час штурму спецпризначенці КОРД ліквідували його. Повідомлялося про сімох загиблих, окрім стрілка, та 14 постраждалих. Правоохоронці кваліфікували розстріл цивільних та захоплення заручників як теракт.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...