Одну упізнати не вдалося: У Дніпрі загадково загинули дві дівчини (фото)

Першу помітили перехожі на козирку під'їзду.

У Дніпрі за два дні сталися відразу дві смертельні НП, в результаті яких загинули дівчата. Про це повідомляється в Telegram-каналі "Україна зараз", передають Патріоти України.

Першу помітили перехожі на козирку під'їзду. Їй 21 рік і вона покінчила життя самогубством, стрибнувши зі спільного балкона 10 поверху.

Буквально на наступний день інша дівчина теж покінчила життя самогубством, теж вистрибнувши зі спільного балкона 13 поверху. Саме там знайшли її особисті речі без документів. Через ушкодження на тілі особу дівчини встановити не вдалося. На даний момент причини самогубств уточнюються.

Надихає бійців бити загарбників: 95-річний ветеран Другої Світової регулярно відвідує позиції ЗСУ на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 22:05

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, військово-патріотичного виховання молоді, відданість справі, активну життєву позицію нагороджений Орденом За Заслуги II ступеня, неодноразово нагороджуваний грамотами Харківської обласної ради, є почесни...

Виглядає, наче з фільму жахів: Яку воду подають в помешкання жителів Криму (фото)

вівторок, 22 вересень 2020, 21:59

На території окупованого Криму, де через посуху воду для населення вже подають погодинно, в адміністративному центрі місті Сімферополі з водопровідних кранів тече рідина, яка через пару тижнів приводить в непридатність фільтри. Відповідні фото опубліку...