Українцям нерівномірно вмикають світло, бо немає можливості передати необхідний обсяг електрики через певний вузол. Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, передають Патріоти України.
"По-перше, у нас є мережеві обмеження. Тобто руйнація мережі через обстріли", - заявив Сахарук. За його словами, відключення трапляються через аварії, бо мережа перевантажена, а також люди більше споживають.
"Чому світла в одних клієнтів може бути більше, а в інших менше? Бо немає можливості передати необхідний обсяг електрики через певний вузол. Тому 100-відсоткової рівномірності ми зараз забезпечити не можемо", - додав виконавчий директор ДТЕК. Нагадаємо, що ситуація з електропостачанням в Україні складна, проте вже є можливість давати світло в оселях по 5-6 годин на день.
Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...
Українці продовжують отримувати пенсійні виплати. Щороку в Україні зростає кількість років страхового стажу, які необхідні для виходу на пенсію за віком. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) у Волинській області розповіли, чи можна док...