Одним на 12 годин, а іншим на дві: Українцям пояснили, чому нерівномірно вмикають світло

Українцям нерівномірно вмикають світло, бо немає можливості передати необхідний обсяг електрики через певний вузол. Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, передають Патріоти України.

"По-перше, у нас є мережеві обмеження. Тобто руйнація мережі через обстріли", - заявив Сахарук. За його словами, відключення трапляються через аварії, бо мережа перевантажена, а також люди більше споживають.

"Чому світла в одних клієнтів може бути більше, а в інших менше? Бо немає можливості передати необхідний обсяг електрики через певний вузол. Тому 100-відсоткової рівномірності ми зараз забезпечити не можемо", - додав виконавчий директор ДТЕК. Нагадаємо, що ситуація з електропостачанням в Україні складна, проте вже є можливість давати світло в оселях по 5-6 годин на день.

Надбавки для пенсіонерів: Ось хто може отримати до 570 грн до виплати

вівторок, 23 червень 2026, 18:58

Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...

Якщо бракує страхового стажу: Українцям пояснили, чи можна його докупити

вівторок, 23 червень 2026, 18:44

Українці продовжують отримувати пенсійні виплати. Щороку в Україні зростає кількість років страхового стажу, які необхідні для виходу на пенсію за віком. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) у Волинській області розповіли, чи можна док...