Один із важливих овочів подорожчає в Україні: Коли перерахують ціни

В Україні вже в березні-квітні виростуть ціни на цибулю. Вартість буде підвищуватися аж до середини травня, поки не з'явиться вітчизняний продукт, передають Патріоти України.

Про це розповіла в коментарі OBOZREVATEL Катерина Звєрєва, директорка з розвитку Української плодоовочевої асоціації. "Ціни на цибулю б’ють всі рекорди з часів незалежності України. Запаси цибулі у сховищах українських фермерів вже майже закінчилися. Через це тенденція подорожчання цибулі на українському ринку збережеться протягом березня-квітня", – розповідає вона.

Експертка додала, що більшість українських фермерів, які вирощують цибулю, не мають професійного обладнання для її зберігання (при якому можна зберігати цибулю до 12 місяців). Саме через це вони намагаються продати продукцію одразу після збору врожаю або до початку перших морозів.

"Ті, хто має професійні сховища, можуть реалізовувати продукт і зараз, навесні, коли ціни вищі. Але цього року через війну, обстріли Росією стратегічної інфраструктури, енерго та агрооб’єктів значно збільшилися і виробничі витрати українських фермерів. Через перебої з електроенергією урожай на зберіганні в сховищах почав псуватись швидше", – підкреслила Звєрєва.

Ба більше, через перебої з електроенергією урожай на зберіганні в сховищах почав псуватись швидше. До того ж наразі існує глобальний дефіцит цибулі, бо деякі країни ввели експортні обмеження для захисту локальних ринків.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...