
У четвер, 21 травня, з потерпілого крах в Одеській затоці танкера Delfi в черговий раз витекло дизпаливо. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов на брифінгу, що пройшов прямо на пляжі «Дельфін», неподалік від лежачого на боці судна, інформують Патріоти України.
Витік мазуту з Delfi зафіксували фахівці муніципальної екологічної лабораторії та представники обласної екологічної інспекції. «Працівниками Державтоінспекції зафіксовано перевищення гранично-допустимих концентрацій шкідливих речовин, зокрема, вуглеводнів. Проби передані в лабораторію для остаточних висновків і оцінки, в тому числі і заподіяної шкоди», - сказав голова постійної депутатської комісії міськради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій Олександр Іваницький.

Мер Труханів заявив, що керівництво міста неодноразово зверталося в різні інстанції, включаючи Кабмін, з наполегливим проханням прибрати аварійне судно з узбережжя. «Ніхто не хоче брати на себе відповідальність ... - сказав мер. - Сезон вже почався, а центральна влада нічого не робить, щоб прибрати від берега танкер». За його словами, місцеві фахівці виставили додаткові бонові загородження, і пляж «Дельфін», швидше за все, буде закритий.

В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...