Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

Кайрат Сатибалдиули (ліворуч) на суді у його справі, з адвокатом

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Сатибалдиули засудили до шести років позбавлення волі, крім того – йому на 10 років заборонено обіймати посади на державній службі.

Сатибалдиули арештували у березні. Йому було пред'явлено звинувачення за статтею про заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою, а також про привласнення або крадіжку чужого майна, ввіреного обвинуваченому. Крім того, повідомлялося, що він перебуває під слідством за підозрою в "ухилянні від сплати податків і митних платежів", "легалізації злочинних доходів".

За версією Forbes Kazakhstan він увійшов до списку найвпливовіших бізнесменів Казахстану.

У центрі Києва закривається легендарний магазин Roshen (фотофакти)

п’ятниця, 31 березень 2023, 3:00

У центрі Києва на вулиці Хрещатик, неподалік від Бессарабського ринку, закривається магазин Roshen. . З вуличних вітрин повністю зникли декорації, а половина полиць у магазині вже порожні. Працівники попереджають, що 31 березня магазин працюватиме оста...

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...