У пеклі "поповнення": Офіцер ЗСУ розкрив масштабні втрати окупантів за червень на Донбасі (фото)

Протягом червня українські військові завдали окупантам значних втрат на Донбасі. Російсько-окупаційні війська кожного дня протягом червня провокували підрозділи ОС вогнем з різних видів зброї та калібрів, диверсійними групами та вогнем снайперів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", повідомляють Патріоти України.

"За підсумками червня в підрозділах російсько-окупаційних військ "ЛДНР" були ліквідовані близько 34 окупантів та близько 62 окупантів отримали поранення різних ступенів важкості", - йдеться у повідомленні. Крім того, за його словами, небойові втрати склали 7 окупантів ( порушення заходів безпеки, смерть в результаті хвороби, суїцид).

"Уже повернулась додому": У Львові врятували 101-річну жінку з інсультом

понеділок, 22 червень 2026, 11:55

У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...

Міноборони запустило нові контракти: Ось хто зможе отримати додаткові пільги

понеділок, 22 червень 2026, 11:22

Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...