Офіційну статистику множте на двоє: Лікар заявив, що одеські лікарні переповнені, почався ковідний колапс

В Одесі почався повний ковідний колапс: лікарні заповнені, в деяких вже не вистачає кисневих масок, а на госпіталізацію потрапляють тільки "важкі пацієнти". Про це на умовах анонімності розповіла один з сімейних лікарів Одеси, передають Патріоти України.
За її словами, хворих багато, хворіють цілими родинами, а нинішню офіційну статистику по регіону можна сміливо множити як мінімум вдвічі. "Одесу наздогнало тотальне недотримання карантину, масові свята на день міста. Інфікованих дуже багато. Один хворий, який потрапив до лікарні, розповів, що там просто жах. Восьмеро осіб в палаті, люди реально б'ються за кисень. Хоча МОЗ запевняє, що кисневих масок у нас досить", – підкреслила лікар.

За її словами, результати тестування спізнюються на 4-7 доби, тому нинішню статистику по кількості хворих можна множити вдвічі. Але навіть незважаючи на це, одесити досі не дотримуються маскового режиму.

Джерело: Обозреватель

Резонанс тижня. Трагедія на Харківщині: У мережі показали відео останніх секунд польоту Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 1:00

Ці кадри можуть допомогти зрозуміти, що ж трапилося після відмови лівого двигуна Ан-26. Відеокамера, встановлена на одній із висотних будівель у місті Чугуєві, зняла останні секунди польоту Ан-26 Збройних сил України, який трагічно обірвався. Відео опу...

Хіти тижня. Бережіться! Стало відомо, за що в Україні можуть забрати 50% пенсії

понеділок, 28 вересень 2020, 0:35

В Україні у пенсіонерів у низці випадків із пенсії можуть відраховувати 50% від загальної суми. Таку можливість передбачає закон, йдеться у повідомленні на сторінці "Пенсійного кур'єра" у Facebook, передають Патріоти України. Це може бути зроблено на п...