
Український ведучий телеканалу "Прямий" Андрій Соломко повідомив, що залишає свою роботу і добровільно вступає до лав ЗСУ.
Про таке бажання Андрій заявив прямо в прямому ефірі наприкінці випуску новин. Ведучий також пообіцяв, що після перемоги планує повернуться на роботу.
"Друзі, я приєднуюся до Збройних сил України. Це моє рішення, це те, до чого я готувався і, очевидно, готовий. Я хочу висловити величезну подяку всій команді "Прямого" каналу. Велика честь була працювати з вами, і продовжуємо, звичайно. працювати, тому що я нікуди не звільняюся. Щойно виженемо орків, одразу продовжуватимемо наші ефіри в такому складі, як було досі", - додав Соломко.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...