Огрядних жінок у ту епоху просто бути не могло: Вчені розкрили секрет первісних Венер

Подібні скульптури почали виготовляти близько 30 тисяч років тому, але надихала майстрів зовсім не оточуюча дійсність та реальні фігури жінок.

Гладкі Венери, які були раніше зображені на статуетках, не відповідали фігурі жінок в ті часи. Про це повідомляє ресурс "Популярна механіка", передають Патріоти України.

Статуї "Венери палеоліту" були дуже популярні в стародавні часи. Вони зображували жінок з явним ожирінням. Статуетки виготовляли розміром від 6 до 16 сантиметрів.

Разом з тим вчені з Колорадського університету зазначають, що раніше не могло бути таких огрядних жінок. А фігурки могли служити оберегом для набору ваги перед пологами. Вони вважалися символом родючості і краси.

Дослідники встановили, що пропорціі тіла "Венер" змінюються в залежності від того, де вони були виявлені. Статуї вважаються найдавнішим зразком творчості людей.

Вчені пояснили, що скульптури почали виготовляти близько 30 тисяч років тому. Це була остання Льодовикова ера. У той час було холодно, а їжі мало. Тому отримати ожиріння була не така проста задача.

Дослідники вважають, що статуетки зображали ідеальну фігуру жінки. Люди припускали, що з такою комплекцією хранительки домашнього вогнища могли вигодувати дитину і довше прожити без їжі.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...