"Ой, а кто это?": Сильно схудла Пугачова спантеличила шанувальників (фото, відео)

У першу неділю весни сім'я Алли Пугачової відзначає свято, яке придумала колись сама Примадонна. Воно символізує любов, оновлення і відродження, повідомляють Патріоти України.

Про це в Instagram розповів Максим Галкін. Він також поділився з фанатами свіжим фото дружини. «В лице любимой Аллы поздравляю всех женщин с первым воскресеньем весны, с праздником, когда-то придуманным Аллой, который символизирует любовь, обновление, возрождение!», — написав Галкін.

На знімку Алла Борисівна в червоному капюшоні і з короткою стрижкою, яку вона зробила зовсім недавно. Деякі фанати зазначили, що Алла Пугачова сильно схудла, але їм її новий образ сподобався.


Інші ж почали турбуватися, що легендарна співачка не схожа на себе.

У підсумку ж учасники дискусії зійшлися на думці, що зміни завжди на краще. У святковий день приїхали фанати Примадонни з міст Росії, вони привітали Пугачову, піднесли їй жовті квіти, заспівали для улюбленої співачки.


З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...