
Лікарня в місті Рубіжне (Луганська область), яка визначена для прийому хворих на коронавірус COVID-19, знаходиться в жалюгідному стані й не має достатньої кількості обладнання. Про це на сторінці у Facebook розповів журналіст Костянтин Реуцький, передають Патріоти України.
Він також показав фотографії з адміністративного корпусу медустанови. "30 ліжко-місць. Зможуть розгорнути ще 20. Один лікар-інфекціоніст. Потрібно ще хоча б два. 4 апарати ШВЛ, потрібні, за оцінками директора, ще хоча б п'ять. Потрібне реанімаційне обладнання", – написав Реуцький.

Як зазначив він, ця установа "повинна витримати основний удар епідемії". Користувачів мережі шокував вигляд лікарні. "Трохи краще хліва для худоби", "Жесть", "Реалії нашого життя", – пишуть коментарі.

Деякі користувачі вказали на те, що на знімках – адміністративний корпус лікарні. В інфекційному відділенні, підготовленому для прийому пацієнтів із підозрою на коронавірус, умови трохи кращі, там був зроблений ремонт.

Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...