"Ох*їв? Вийшов нах*й звідси": У Одесі водійка тролейбуса побилася з пасажиром (відео)

У Одесі в одному з тролейбусів стався конфлікт між водійкою і пасажиром. Одна з пасажирок запізнилася на маршрут, у той час коли тролейбус, не дочекавшись її, почав рух. За неї заступився чоловік, який підійшов до водійки і почав її ображати, розпускаючи руки. Водійка вийшла, обматюкала кривдника і завдала йому два удари ногами в пах.

Як повідомляє Telegram-канал Новини Одеса, конфлікт трапився 1 липня в тролейбусі №2. Один з пасажирів висловив протест через те, що водійка почала рух тролейбуса, не дочекавшись жінки, яка спізнилася. Чоловік вирішив заступитися за цю жінку і пішов розбиратися з водійкою, в результаті чого сталася конфліктна ситуація.

"Чоловік вирішив допомогти жінці, яка запізнилася, і почав скандал. У підсумку почав нападати на водія, за що і отримав між ніг двічі", - зазначено у відео.

На відео можна помітити, як під час конфлікту чоловік заглянув до водійської кабіни, зробив декілька образливих заяв на адресу водійки і підвищив на неї руку. Однак жінка встала з водійського крісла, вийшла в салон, після чого обклала пакетом нецензурної лексики свого кривдника і вдарила його ногою в область інтимної зони. Пасажири розкритикували дії чоловіка і висловили підтримку водійці.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: У Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...