"Ох**но великий вузол": У відомої української ведучої глядачі помітили проблеми зі здоров'ям прямо в ефірі (фото)

країнська телеведуча Ярослава Кравченко в новому випуску шоу "Ебаут" з'явилася з великим вузлом на щитовидці, на який звернула увагу одна з глядачок. Після випуску шоу українка написала про це Кравченко під відео на YouTube, передають Патріоти України.

Хоч спочатку телеведуча відповіла, що не дуже коректно про це писати людям, але пізніше вона подякувала уважній прихильниці. Зірка додала, що записалася до ендокринолога. Вже на наступний день, після УЗД, стало відомо, що проблеми зі здоров'ям у Кравченко все ж є, і тепер їй належить консультація з лікарем, щоб зрозуміти, чим загрожує великий вузол на щитовидці і що з ним робити.

"Виявили на УЗД, що у мене великий, ох**но великий вузол, 3 на 4 сантиметри. Завтра піду до лікаря, він скаже, чи потрібно робити біопсію, і що взагалі відбувається, але факт залишається фактом: він виріс досить швидко, тому що минуле УЗД щитовидки я робила рівно рік тому і нічого не було", - розповіла Кравченко в Instagram.

Зазначимо, Ярослава Кравченко - українська ведуча "Телебачення Торонто" і шоу "Ебаут". Вона відома як учасниця Революції Гідності.


Українцям доведеться повернути частину отриманої субсидії: З кого вирахують гроші

вівторок, 6 червень 2023, 2:45

Українцям, які не можуть самостійно сплатити повну вартість комунальних послуг, виплачується субсидія. При цьому деяких громадян можуть змусити повернути частину отриманих грошей. В яких випадках доведеться повернути частину одержаних грошей державі, р...

Кого першочергово мобілізують наразі в Україні. Начальник ТЦК дав роз'яснення (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 1:50

В Україні продовжує діяти режим воєнного стану та загальна мобілізація, під час якої всі військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років можуть бути призвані до армії. Однак це не означає, що абсолютно всі опиняться на фронті. . Перед відправк...