"Охотники за привидениями или готовятся к ролевым играм?": Українців здивувала уніформа для комунальників Києва (фото)

На Ukrainian Fashion Week відбувся показ мод, де представили одяг для працівників столичних комунальних служб, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт КМДА.

В якості моделі на подіум вийшов мер столиці Віталій Кличко. Він зазначив, що цей проект ініціювало місто. Його мета - створення гарного, модного і стильного робочого одягу.

"За допомогою Ukrainian Fashion Week ми залучили чотирьох молодих українських дизайнерів - Володимира Демчинського, Ядвігу Нетикшу, Софію Русинович і Кирила Харітонцева, які розробили і в липні представили нам ескізи форми для комунальних служб Києва. А сьогодні вже представили цікаві зразки моделей на Ukrainian Fashion Week . І, до речі, деякі з цих дизайнерів вже створювали колекції в стилі робочого одягу", - сказав Кличко.

Він зазначив, що одяг вийшов оригінальним. Деякі варіанти його вразили.

"Бачення уніформи дизайнерами виглядає цікавим і оригінальним. Деякі варіанти мене вразили. В європейській столиці люди, які забезпечують її життєдіяльність, сервіс і комфорт для мешканців, повинні працювати в сучасній, зручній і красивій уніформі. Адже вони є обличчям нашого міста. І вони цього заслуговують!", - сказав міський голова.

Користувачі мережі прокоментували нову форму комунальників.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...