"Охоту на укров закончил": На Донбасі загинув відомий "гібрид" "ЛНР"

У зоні бойових дій на Донбасі підірвався терорист ЛНР Ігор Долженко. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив офіцер Збройних сил України (ЗСУ) Анатолій Штефан ("Штірліц"), зазначають Патріоти України.

"200-та бригада". 02.10.19 Долженко Ігор сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів. Все буде Україна і перемога за нами!" - зазначив він.

За даними бойовиків, Долженко підірвався на міні в Пісках, він "служив" у рядах терористів з 2014 року. У загиблого залишилася 12-річний син.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...