Околиці Харкова всіяні трупами окупантів і їхньою технікою - місто перетворилось на фортецю

Тонни брухту на Харківській кільцеві - все, що лишилось від бронетехніки окупантів, які намагались прорватись до Харкова. Отримавши на горіхи, рашисти відкотились назад і перейшли від контактних боїв до обстрілів цивільної інфраструктури. А тіла вбитих вагнерівців і псковських десантників так і лежать по полях і ніхто їх не забирає.Про це йдеться в ТСН, передають Патріоти України.

Одну із розвідувальних груп зупинили у лісі в околицях Харкова. Бронеавтомобіль і КАМАЗ просувались на великій швидкості. «В місто увійшло не так багато груп, ті хто зміг на швидкості проїхати, але коли увійшли в місто, на них почалось полювання», - кажуть українські бійці.

Після контактного бою ці російські окупанти так і залишились тут лежати. Скрючені у різних позах тіла, розкидані усюди біля техніки, там де їх наздогнала українська куля. «Їхні ніхто нізівдки не забирає, вони відкотились і все що було, все залишили», - кажуть бійці.

Російська військова форма, особисті речі, сухпайки, розкидані ящики та спалена бронетехніка. Це сміття -довкола всієї кільцевої дороги Харкова. Усі ворожі прориви - Харків ліквідував. І надійно укріпився. Місто перетворилось у фортецю. «Силою вони Харків не візьмуть, ідеологічно вони тут не матимуть підтримки ніколи, навіть ті люди, які лояльно ставились до них, вже зрозуміли, хто є хто», - переконують українські військові.

Нещодавно бійці вибивали російських десантників зі школи, де вони засіли на третьому поверсі. Усі два десятки псковских спецпризначенців додому повернуться вантажем 200. А ще одну групу найманців ПВК Вагнерівців - зупинили нещодавно біля кільцевої. Кілька десятків підготовлених бійців намагались атакувати блок-пост, там вони лежать і досі просто неба. «Після бою, коли все закінчилось, ми пішли на зачистку і біля бійця кілька шприців були. Може наркотиками, але це не точно, але були безстрашні та йшли на кулі», - розповідає нацгвардієць.

Андрій "Гора" Шиян... Щирий, добрий, відданий, завзятий. Киян закликають підписати петицію за перейменування вулиці на честь загиблого під Бахмутом героя

понеділок, 20 березень 2023, 10:32

Не будьте байдужими. І відкиньте сумніви щодо остаточного рішення - ваш підпис не є актом прямої дії. Він лише зобов'яже "батьків міста" розглянути народну ініціативу на профільній комісії. Дайте шанс увічнити пам'ять хлопця, який віддав життя за Україну

Побачив пропаганду ЛГБТ: У РФ чоловік заявив до поліції через "веселкові" лавочки у дитсадку

понеділок, 20 березень 2023, 10:28

У Ставропольському краї РФ до поліції звернувся пенсіонер, якого занепокоїли кольорові лавочки в одному із місцевих дитсадків. Він вбачив у цьому пропаганду ЛГБТ. Про це повідомляють в телеграм-каналі "Обережно, новини", власницею якого є російська тел...