Окупант "Чмоня" після обміну знову на фронті: За взяття у повторний полон оголосили адекватну винагороду - пачку пельменів

Російський окупант Андрій Рязанцев, який став мемом через свій зовнішній вигляд, знову воює в Україні. Про це повідомляють у спільноті "OSINT-бджоли".

"Ви пам'ятаєте Чмоню? Чувак, який підняв наш бойовий дух, як ніхто до нього. Коли ми побачили другу армію світу і… ржали. І це в найстрашніші, перші дні. Нещодавно нам удалося зв'язатися з його рідною сестрою. Писати, щоправда, довелося з орк*-акаунта, інакше б вона не відповіла. І з'ясувалися цікаві подробиці про долю Чмоні після обміну. Як бачимо, відпочити Андрієві не те щоб вдалося. Тиждень підлікували й знову в безславні лави другої армії світу", — йдеться в повідомленні.

Згідно з листуванням із сестрою Андрія Рязанцева Світланою, її брата після обміну полоненими знову відправили на передову. Також жінка повідомила, що її брат не буває вдома, йому не дають відпустку, і він лише іноді потрапляє до Донецька на лікування.

У спільноті "OSINT-бджоли" оголосили винагороду за окупанта — пачку російських пельменів.

"Отже – оголошуємо нагороду за живого полоненого Чмоню! Нагорода така ж крута, як і сам Чмоня - пачка руzzких пельменів Малятко! Без образ. Який трофей, така й нагорода.

Пи. Си. Хоча з урахуванням обсягу поставок західного озброєння, маємо сильні сумніви, що громадянину Рязанцеву так сильно фартане вдруге в житті. Живим у полон? Не думаємо", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що мобілізований мешканець Горлівки Андрій Рязанцев 4 місяці провів у полоні та став героєм численних інтернет-мемів через свій безглуздий вигляд. 28 червня 2022 року відбувся черговий обмін військовополоненими, внаслідок якого додому повернулися 16 українських військовослужбовців і один цивільний, а Чмоню обміняли російській стороні.


Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...

Люди прагнули трохи відпочинку біля моря: На популярному одеському пляжі внаслідок атаки "Шахеда" загинула молода жінка - осколок влучив у шию

вівторок, 23 червень 2026, 15:24

Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...