Голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан заявив, що ракети, які падають по балістичній території, є найбільшою небезпекою для України. Вони також є непростими цілями для нашої протиповітряної оборони, передають Патріоти України.
Ракети "Іскандер-М", якими росіяни атакували Київ в ніч проти 1 червня, є саме такими. В ефірі "24 каналу" Кузан наголосив, що українцям варто не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, оскільки ворог може вдарити як балістичними, так і крилатими ракетами.
"Щонайменше потрібно дотримуватись правила двох стін, а найкраще – спуститись в укриття. Заздалегідь перевірте свою ванну кімнату, свої укриття у будинку – щоб ця кімната була ізольована принаймні двома стінами. Цього буде достатньо, щоб захиститись від уламків", – пояснив експерт. Кузан зауважив, що в Україні не так багато комплексів, які захищають від балістичних ракет. За його словами, їх здатні збивати лише системи Patriot і SAMP-T.
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...
У Росії схвалили закон, який передбачає створення державної бази ідентифікаційних номерів мобільних пристроїв (IMEI). Нова система дозволить державним органам та операторам зв'язку відстежувати, який смартфон або інший пристрій використовується з конкр...