
Російський окупант у телефонній розмові похвалився своїй дружині, що вбиває людей в Україні. Рашист уточнив, що чинив масові розстріли цивільних "просто так". Водночас жінка злякалася перспектив повернення свого окупанта додому. Про це свідчить аудіоперехоплення телефонної розмови, опубліковане СБУ в Telegram, передають Патріоти України.
За словами росіянина, цивільні просили його про пощаду, але він все одно розстрілював усіх підряд із кулемета. "Насте, ти знаєш, я можу взяти людину і, в сенсі, в голову "бам" з кулемета, Калашникова, з ПКМа сто чоловік прошити, так. Голову відірвати. Ти що в це не віриш? Насте, я довбо*бом" став у тебе, я взагалі їб***тим став", – розповідає рашист. Також окупант "утішив" дружину, що приїде і виховуватиме сина "так, як потрібно". Жінка зі свого боку засмутилася перспективою повернення чоловіка додому, заявляючи, що не знає, як житиме з ним.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...