
Російський окупант у телефонній розмові похвалився своїй дружині, що вбиває людей в Україні. Рашист уточнив, що чинив масові розстріли цивільних "просто так". Водночас жінка злякалася перспектив повернення свого окупанта додому. Про це свідчить аудіоперехоплення телефонної розмови, опубліковане СБУ в Telegram, передають Патріоти України.
За словами росіянина, цивільні просили його про пощаду, але він все одно розстрілював усіх підряд із кулемета. "Насте, ти знаєш, я можу взяти людину і, в сенсі, в голову "бам" з кулемета, Калашникова, з ПКМа сто чоловік прошити, так. Голову відірвати. Ти що в це не віриш? Насте, я довбо*бом" став у тебе, я взагалі їб***тим став", – розповідає рашист. Також окупант "утішив" дружину, що приїде і виховуватиме сина "так, як потрібно". Жінка зі свого боку засмутилася перспективою повернення чоловіка додому, заявляючи, що не знає, як житиме з ним.
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...