
Російський окупант у телефонній розмові похвалився своїй дружині, що вбиває людей в Україні. Рашист уточнив, що чинив масові розстріли цивільних "просто так". Водночас жінка злякалася перспектив повернення свого окупанта додому. Про це свідчить аудіоперехоплення телефонної розмови, опубліковане СБУ в Telegram, передають Патріоти України.
За словами росіянина, цивільні просили його про пощаду, але він все одно розстрілював усіх підряд із кулемета. "Насте, ти знаєш, я можу взяти людину і, в сенсі, в голову "бам" з кулемета, Калашникова, з ПКМа сто чоловік прошити, так. Голову відірвати. Ти що в це не віриш? Насте, я довбо*бом" став у тебе, я взагалі їб***тим став", – розповідає рашист. Також окупант "утішив" дружину, що приїде і виховуватиме сина "так, як потрібно". Жінка зі свого боку засмутилася перспективою повернення чоловіка додому, заявляючи, що не знає, як житиме з ним.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...