
Російський окупант у телефонній розмові похвалився своїй дружині, що вбиває людей в Україні. Рашист уточнив, що чинив масові розстріли цивільних "просто так". Водночас жінка злякалася перспектив повернення свого окупанта додому. Про це свідчить аудіоперехоплення телефонної розмови, опубліковане СБУ в Telegram, передають Патріоти України.
За словами росіянина, цивільні просили його про пощаду, але він все одно розстрілював усіх підряд із кулемета. "Насте, ти знаєш, я можу взяти людину і, в сенсі, в голову "бам" з кулемета, Калашникова, з ПКМа сто чоловік прошити, так. Голову відірвати. Ти що в це не віриш? Насте, я довбо*бом" став у тебе, я взагалі їб***тим став", – розповідає рашист. Також окупант "утішив" дружину, що приїде і виховуватиме сина "так, як потрібно". Жінка зі свого боку засмутилася перспективою повернення чоловіка додому, заявляючи, що не знає, як житиме з ним.
В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...