
Російський окупант, потрапивши до українського полону, назвав суму, яку солдати ЗС РФ мають заплатити командирам, щоб не йти на смерть. За його словами, віддавши офіцеру певну суму, вони могли не ходити на передову протягом місяця, передають Патріоти України.
Відео його зізнань на допиті опублікував редактор "Цензор.Нет" Юрій Бутусов у Telegram-каналі. За його словами, на кадрах – полонений військовослужбовець армії РФ Горяїнов Олександр Михайлович. "Офіцерам платили, щоб не виходити на передню лінію оборони, а залишитися в тилу, і щоб з’їздити додому. Тисяч 30-50 (російських рублів. – Ред.) віддаєш старшому офіцеру – і ти не буде ходити на передову", – назвав окупант цифру "абонплати" за збереження життя по-російськи.
Також загарбник розповів про випадки дезертирства серед зеків і мобілізованих солдатів армії РФ.Зокрема, зазначив, що тих, хто зібрав речі і втік після наказу йти на передову, він більше ніколи не бачив. "Зеки сказали, що більше половини з 70 осіб відмовилися, зібрали речі й пішли… Не знаю. Втекли. При мені (в його підрозділі. – Ред.) троє сказали, що не підуть. Я їх більше не бачив", – констатував окупант.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...