Окупанти депортують дітей з Маріуполя та Волновахи до Ростовської області - хочуть зробити громадянами РФ

Російські окупанти вивезли 267 сиріт з Маріуполя і Волновахи до Ростовської області. Їх утримують в спортивно-оздоровчому комплексі "Ромашка", який знаходиться в селі Золота Коса Неклинівського району, повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За його словами, усього росіяни депортували 540 дітей-сиріт з Донецької області.Вивезених дітей готують для видачі їм громадянства РФ за спрощеною процедурою, наказ про якунещодавно підписав російський диктатор Володимир Путін.

"Найогидніше, що цей процес курує безпосередньо уповноважена у справах дітей при президенті росії Марія Львова-Белова, яка власне і була ініціатором "спрощення" надання громадянства дітям-сиротам України", – зазначив Андрющенко.

За даними Андрющенка, усіх дітей без батьків з Маріуполя і надалі вивозитимуть до табору "Ромашка" в Ростовській області Нагадаємо, раніше окупаційна влада почала шукати та збирати дітей, які стали сиротами або загубили батьків, після чого їх вивозили в невідомому напрямку.

Як розповідали в ОП, від початку повномасштабної війни до РФ вивезли більше ніж 232 тисячі дітей, при цьому точну кількість назвати неможливо через бойові дії та тимчасову окупацію.

"Навіть не цікавляться, чи жива я": Відома українська співачка поскаржилася на родичів із Москви

субота, 3 грудень 2022, 13:28

Українська співачка KRUTЬ в інтерв'ю розповіла, що у неї є родичі в Росії, проте наразі вона з ними не спілкується. А все тому, що на початку повномасштабного російського вторгнення вони не засудили злочинний режим Кремля та не виїхали з країни-агресор...

"Я вимушено поїхав": Онук Софії Ротару вперше прокоментував ганебну втечу з України на човні

субота, 3 грудень 2022, 12:59

Як відомо, онука Софії Ротару Анатолія Євдокименка 7 березня затримали прикордонники. Він із іншими чоловіками незаконно намагався залишити територію України на човні. Зараз Євдокименко перебуває у Європі, але точне місце свого перебування не розкриває...