
Артилеристи Королівської бригади Збройних сил України вдарили по окупантам із установки 2С1 "Гвоздика". В Міністерстві оборони показали фотографії, передають Патріоти України.
Інформація про це 28 квітня з'явилася на офіційній сторінці органу в Twitter. "Окупанти думали, що українці зустрічатимуть їх з квітами. Так і є", – підмічено в повідомленні.
Окупанти думали, що українці зустрічатимуть їх з квітами.
— Defence of Ukraine (@DefenceU) April 28, 2022
Так і є.
На цьому фото артилеристи Королівської бригади за допомогою 2С1 "Гвоздика" передають вітання рашистам, які вторглися на нашу землю. pic.twitter.com/JcJejPTeit
Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...