
Російські окупанти 9 травня планують провести у Маріуполі парад полонених. Проте замість бійців ЗСУ вони планують переодягнути у форму українських військовослужбовців мирних жителів, передають Патріоти України.
Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у ефірі українського телемарафону. За його словами, для втілення свого задуму росіяни тримають у фільтраційній в'язниці близько двох тисяч чоловіків.
"Це селища Безіменне та Козацьке. Вони були вивезені з Маріуполя майже чотири тижні тому. Цих чоловіків утримують і кажуть, що їх переодягнуть в українську форму і залучать до так званого параду полонених у Маріуполі, бо справжніх полонених у них не вистачає", – розповів радник.
Андрющенко додав, що у такий спосіб росіяни хочуть створити картинку для пропагандистських телеканалів. Окупанти вже розпочали підготовку до параду, у Маріуполі працює важка техніка, яка розбирає завали та залучає до прибирання вулиць місцевих мешканців, яким доводиться працювати за їжу.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...