Окупанти хочуть влаштувати в Маріуполі "парад полонених" - мешканців міста перевдягнуть у форму ЗСУ

Російські окупанти 9 травня планують провести у Маріуполі парад полонених. Проте замість бійців ЗСУ вони планують переодягнути у форму українських військовослужбовців мирних жителів, передають Патріоти України.

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у ефірі українського телемарафону. За його словами, для втілення свого задуму росіяни тримають у фільтраційній в'язниці близько двох тисяч чоловіків.

"Це селища Безіменне та Козацьке. Вони були вивезені з Маріуполя майже чотири тижні тому. Цих чоловіків утримують і кажуть, що їх переодягнуть в українську форму і залучать до так званого параду полонених у Маріуполі, бо справжніх полонених у них не вистачає", – розповів радник.

Андрющенко додав, що у такий спосіб росіяни хочуть створити картинку для пропагандистських телеканалів. Окупанти вже розпочали підготовку до параду, у Маріуполі працює важка техніка, яка розбирає завали та залучає до прибирання вулиць місцевих мешканців, яким доводиться працювати за їжу.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...