Окупанти хочуть влаштувати в Маріуполі "парад полонених" - мешканців міста перевдягнуть у форму ЗСУ

Російські окупанти 9 травня планують провести у Маріуполі парад полонених. Проте замість бійців ЗСУ вони планують переодягнути у форму українських військовослужбовців мирних жителів, передають Патріоти України.

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у ефірі українського телемарафону. За його словами, для втілення свого задуму росіяни тримають у фільтраційній в'язниці близько двох тисяч чоловіків.

"Це селища Безіменне та Козацьке. Вони були вивезені з Маріуполя майже чотири тижні тому. Цих чоловіків утримують і кажуть, що їх переодягнуть в українську форму і залучать до так званого параду полонених у Маріуполі, бо справжніх полонених у них не вистачає", – розповів радник.

Андрющенко додав, що у такий спосіб росіяни хочуть створити картинку для пропагандистських телеканалів. Окупанти вже розпочали підготовку до параду, у Маріуполі працює важка техніка, яка розбирає завали та залучає до прибирання вулиць місцевих мешканців, яким доводиться працювати за їжу.

В уряді вирішили відмовитись від будівництва нового житла для переселенців: Чого чекати

понеділок, 29 травень 2023, 13:23

В Україні хочуть відмовитись від будівництва нового житла для переселенців. Йдеться про модульні містечка, які доволі затратні і не вельми комфортні. Натомість вкладатимуть гроші в облаштування соціальних гуртожитків на базі порожніх будівель, передают...

Який вигляд має "Азовсталь" сьогодні: У мережі показали моторошні кадри легендарної фортеці

понеділок, 29 травень 2023, 12:59

За рік окупації Маріуполя російські загарбники так і не почали виконувати власну обіцянку про створення "технопарку" на руїнах знищеної військами РФ "Азовсталі". Байки про "технопарк" загарбники час від часу запускають у інформаційний простір для іміта...