Окупанти хочуть влаштувати в Маріуполі "парад полонених" - мешканців міста перевдягнуть у форму ЗСУ

Російські окупанти 9 травня планують провести у Маріуполі парад полонених. Проте замість бійців ЗСУ вони планують переодягнути у форму українських військовослужбовців мирних жителів, передають Патріоти України.

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у ефірі українського телемарафону. За його словами, для втілення свого задуму росіяни тримають у фільтраційній в'язниці близько двох тисяч чоловіків.

"Це селища Безіменне та Козацьке. Вони були вивезені з Маріуполя майже чотири тижні тому. Цих чоловіків утримують і кажуть, що їх переодягнуть в українську форму і залучать до так званого параду полонених у Маріуполі, бо справжніх полонених у них не вистачає", – розповів радник.

Андрющенко додав, що у такий спосіб росіяни хочуть створити картинку для пропагандистських телеканалів. Окупанти вже розпочали підготовку до параду, у Маріуполі працює важка техніка, яка розбирає завали та залучає до прибирання вулиць місцевих мешканців, яким доводиться працювати за їжу.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...