
Російські солдати бояться загинути на війні проти України та все частіше намагаються знайти спосіб, як повернутися додому. Так, у Запорізькій області окупанти заради порятунку своїх життів навіть стали вигадувати, що у них виникли проблеми зі здоров'ям, передають Патріоти України.
Як повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація в Telegram, у лікарні Мелітополя зараз перебувають окупанти з діагнозом "затискання хребта".
Росіяни стверджують, що така проблема у них виникла через важкі бронежилети. І тепер вони просять, щоб їх звільнили від участі у бойових діях.
Прес-служба Запорізької ОВА відзначає – така поведінка окупантів свідчить про те, що вони не хочуть воювати. А отже, у моральному протистоянні ЗСУ вже перемогли. "Нам залишилося виграти фізичну війну і відсунути російських військових за кордон України. Ми обов'язково дійдемо до цієї мети – як би складно і важко нам не було", – сказано в повідомленні.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...