
Російські солдати бояться загинути на війні проти України та все частіше намагаються знайти спосіб, як повернутися додому. Так, у Запорізькій області окупанти заради порятунку своїх життів навіть стали вигадувати, що у них виникли проблеми зі здоров'ям, передають Патріоти України.
Як повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація в Telegram, у лікарні Мелітополя зараз перебувають окупанти з діагнозом "затискання хребта".
Росіяни стверджують, що така проблема у них виникла через важкі бронежилети. І тепер вони просять, щоб їх звільнили від участі у бойових діях.
Прес-служба Запорізької ОВА відзначає – така поведінка окупантів свідчить про те, що вони не хочуть воювати. А отже, у моральному протистоянні ЗСУ вже перемогли. "Нам залишилося виграти фізичну війну і відсунути російських військових за кордон України. Ми обов'язково дійдемо до цієї мети – як би складно і важко нам не було", – сказано в повідомленні.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...