Окупанти набирають людей для розбору завалів у Маріуполі - роботу обіцяють "оплачувати" сухпайком

В тимчасово окупованому селищі Розівка Запорізької області російські воєнні "наймають" мирних жителів розбирати завали та збирати тіла загиблих у Маріуполі. "Оплачувати" працю цивільним обіцяють сухпайками. Про це повідомили 30 квітня на Telegram-каналі "Бабель", передають Патріоти України.

Зазначається, що солдати Кремля не пояснюють, до якого числа триватиме пошук робітників. Проте вже відома "зарплатня". Так за розбір завалених споруд цивільне населення отримуватиме сухпайки на суму 10 тисяч рублів. Збір трупів коштує дорожче – цілих 30 тисяч. Скільки продуктових наборів виходить на ці суми – невідомо.

Також повідомляється, що жителям Розівки почали роздавати картки мобільного оператора "Фенікс". Він працює на територї так званої "ДНР". У населеному пункті знаходяться воєнні, які до того ж займають будинки цивільних поруч з трасою.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: У Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...