
Російські окупанти підірвали греблю Каховської гідроелектростанції.
За 5 год. вода підніметься до критичного рівня, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін у Telegram.
Розпочалась евакуація з небезпечних районів.
"Усі служби працюють. ДСНС, поліція, військові – всі поруч. Прошу зібрати документи і речі першої необхідності та чекати автобусів на евакуацію. Окремо звертаюся до мешканців лівого берегу. Прошу зробити все, аби убезпечити себе і зберігти своє життя. Негайно покиньте небезпечні території", – додав він.
Людей евакуюють з сіл Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Понятівка, Придніпровське, Садове, та острова Корабел, передали у МВС.
"По нашим данным подрыв ГЭС осуществлен личным составом 1 батальона 205 мотострелковой бригады вс рф", - пише український блогер Николаевский Ванек

Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...