
Кримські банки передають інформацію про своїх клієнтів до військкомату для мобілізації. Про це йдеться на каналі "АТЕШ" у Telegram.
"За інформацією наших джерел у військкоматі, окупанти планують запускати активний процес мобілізації у Криму після незаконних та фіктивних виборів від 12 вересня. Особливого акценту буде зроблено на відставних поліцейських та інших силовиках", - сказано у повідомленні.
Також повідомляється, що осіб, які ховаються від мобілізації, виявлятимуть через банки. Операторам банків поставлене завдання викликати клієнтів з паспортами, нібито, для звіряння та оновлення даних, і якщо особи, які цікавлять окупаційну систему, з'являться, то повідомляти про їхнє місцеперебування, у крайньому випадку просто викликати поліцію.
"Окупанти унеможливлюють життя на півострові. Вони шукатимуть нових методів для мобілізації мешканців окупованих українських регіонів. Якщо нічого не зробити, то трагедія Луганської та Донецької областей буде повторена. Цього допустити не можна", - наголошує "АТЕШ".
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...