Окупанти РФ посеред вулиці в Херсоні вбили 17-річну дівчину: Мати розповіла про трагедію перших днів війни

У перші дні окупації російські військові вбили в Херсоні майже 40 мирних жителів. Однією з жертв рашистів стала 17-річна Анастасія Мостова. Дівчина їхала зі знайомими в машині, яку окупанти розстріляли. Про це виданню "Бабель" розповіла мати загиблої Тетяна, передають Патріоти України.

За її словами, з перших днів вторгнення до Херсона росіяни відкривали вогонь дуже часто мало не по всіх, хто траплявся їм на очі. У місцевих Telegram-каналах мешканців тоді просили не виходити на вулиці без зайвої потреби. Проте донька Тетяни вирішила з подругою прийти до матері по продукти, але назад уже не повернулася.

На зворотному шляху дівчат вирішив підвезти їхній знайомий машиною. Дорогою біля одного з прикордонних загонів транспортний засіб зрешетили окупанти. Примітно, що доньку Тетяни одразу не знайшли в автомобілі.

На пошуки Насті кинувся майже весь Херсон. Лише надвечір, 2 березня, її тіло виявили в одному з міських моргів. Наприкінці березня мати загиблої виїхала до родичів до Одеси.

Жінка згадує, що кричала так, що зірвала зв'язки і навіть не могла говорити: "Бідні мої сусіди, я їм просто співчуваю за той час, коли мені сказали, що Насті немає. Мене з другого поверху сімейна пара прямо під руки тягла".

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...