Окупанти РФ посеред вулиці в Херсоні вбили 17-річну дівчину: Мати розповіла про трагедію перших днів війни

У перші дні окупації російські військові вбили в Херсоні майже 40 мирних жителів. Однією з жертв рашистів стала 17-річна Анастасія Мостова. Дівчина їхала зі знайомими в машині, яку окупанти розстріляли. Про це виданню "Бабель" розповіла мати загиблої Тетяна, передають Патріоти України.

За її словами, з перших днів вторгнення до Херсона росіяни відкривали вогонь дуже часто мало не по всіх, хто траплявся їм на очі. У місцевих Telegram-каналах мешканців тоді просили не виходити на вулиці без зайвої потреби. Проте донька Тетяни вирішила з подругою прийти до матері по продукти, але назад уже не повернулася.

На зворотному шляху дівчат вирішив підвезти їхній знайомий машиною. Дорогою біля одного з прикордонних загонів транспортний засіб зрешетили окупанти. Примітно, що доньку Тетяни одразу не знайшли в автомобілі.

На пошуки Насті кинувся майже весь Херсон. Лише надвечір, 2 березня, її тіло виявили в одному з міських моргів. Наприкінці березня мати загиблої виїхала до родичів до Одеси.

Жінка згадує, що кричала так, що зірвала зв'язки і навіть не могла говорити: "Бідні мої сусіди, я їм просто співчуваю за той час, коли мені сказали, що Насті немає. Мене з другого поверху сімейна пара прямо під руки тягла".

"Не хочемо, щоб вони насолоджувалися створеними нами цінностями": Російських туристів перестануть пускати в найпопулярніше місце в Литві

субота, 13 серпень 2022, 19:14

В Литві власники Пакруойського маєтку, яке є найбільшим з подібних збережених споруд в країнах Балтії, з 12 серпня закрили вхід для російських туристів. Про це повідомляє портал Delfi, передають Патріоти України. У маєток щорічно приїжджають сотні тися...

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...