Окупанти самі здали: Українські військові знищили артилерійську установку окупантів завдяки сюжету російського каналу

Російські пропагандисти показали сюжет про роботу розрахунку самохідного міномета по Сєвєродонецьку. Встановивши точну позицію, українські бійці змогли її знищити. Російська техніка зруйнувала Павлоградський міст та обстрілювала Сєвєродонецьк. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

“Швидко кара прийшла. Гвардійці знищили ворожу техніку, яка зруйнувала Павлоградський міст та обстрілювала Сєвєродонецьк.Дякуємо російським пропагандистам за наводку. Хизувалися, а тепер і в пакети зібрати нічого”, - написав Гайдай.

Китайські авто захоплюють Європу - продажі побили історичний рекорд

субота, 27 червень 2026, 10:59

Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...

Знайдуть роботу: Куди в ЗСУ направляють служити чоловіків після 50 років

субота, 27 червень 2026, 10:50

Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...