Окупанти самі здали: Українські військові знищили артилерійську установку окупантів завдяки сюжету російського каналу

Російські пропагандисти показали сюжет про роботу розрахунку самохідного міномета по Сєвєродонецьку. Встановивши точну позицію, українські бійці змогли її знищити. Російська техніка зруйнувала Павлоградський міст та обстрілювала Сєвєродонецьк. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

“Швидко кара прийшла. Гвардійці знищили ворожу техніку, яка зруйнувала Павлоградський міст та обстрілювала Сєвєродонецьк.Дякуємо російським пропагандистам за наводку. Хизувалися, а тепер і в пакети зібрати нічого”, - написав Гайдай.

Хитро влаштувався: Нардеп від "Слуги народу" Медяник живе у незадекларованому маєтку за мільйон доларів, оформленому.. на няню

вівторок, 23 червень 2026, 10:22

Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...

Проблема триває місяцями: Польща затримує вантажі "Укрпошти" без пояснень

вівторок, 23 червень 2026, 9:59

Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...