Окупанти самі здали: Українські військові знищили артилерійську установку окупантів завдяки сюжету російського каналу

Російські пропагандисти показали сюжет про роботу розрахунку самохідного міномета по Сєвєродонецьку. Встановивши точну позицію, українські бійці змогли її знищити. Російська техніка зруйнувала Павлоградський міст та обстрілювала Сєвєродонецьк. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

“Швидко кара прийшла. Гвардійці знищили ворожу техніку, яка зруйнувала Павлоградський міст та обстрілювала Сєвєродонецьк.Дякуємо російським пропагандистам за наводку. Хизувалися, а тепер і в пакети зібрати нічого”, - написав Гайдай.

Німець встановив світовий рекорд, проїхавши на MINI Cooper понад мільйон кілометрів

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:14

Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 14:46

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...