Окупанти самі ж подохнуть у пекельних муках! У Чорнобильській зоні зафіксували збільшення радіації

У Чорнобильській зоні, де перебувають російські окупанти, зафіксовано збільшення радіації. Про це повідомляє Державна інспекція ядерного регулювання України, передають Патріоти України

"Дані з Автоматизованої системи радіаційного контролю зони відчуження, які доступні в режимі онлайн, свідчать про перевищення контрольних рівнів потужності дози гамма-випромінювання (червоні точки) на значній частині пунктів спостережень. Внаслідок окупації та бойових дій встановити причини зміни показників радіаційного фону у зоні відчуження наразі неможливо", - йдеться у повідомленні.

Щастя є: Корова вперше побачила океан... Реакція тварини сколихнула Мережу (відео)

неділя, 28 червень 2026, 22:38

Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...

Документ з міста знищеного виверженням Везувія: Спонсори пропонують $1 000 000 за прочитання "мертвого" папірусу римської епохи

неділя, 28 червень 2026, 22:23

Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...