Окупанти самі ж подохнуть у пекельних муках! У Чорнобильській зоні зафіксували збільшення радіації

У Чорнобильській зоні, де перебувають російські окупанти, зафіксовано збільшення радіації. Про це повідомляє Державна інспекція ядерного регулювання України, передають Патріоти України

"Дані з Автоматизованої системи радіаційного контролю зони відчуження, які доступні в режимі онлайн, свідчать про перевищення контрольних рівнів потужності дози гамма-випромінювання (червоні точки) на значній частині пунктів спостережень. Внаслідок окупації та бойових дій встановити причини зміни показників радіаційного фону у зоні відчуження наразі неможливо", - йдеться у повідомленні.

Відпочивав із друзями: У Варшаві шукають українського підлітка, який зник, коли пішов купатися у Віслі

понеділок, 22 червень 2026, 17:59

У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...

Було так нудно? Легендарний футболіст заснув під час перегляду матчу ЧС-2026 (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 17:47

Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...