Окупанти самі ж подохнуть у пекельних муках! У Чорнобильській зоні зафіксували збільшення радіації

У Чорнобильській зоні, де перебувають російські окупанти, зафіксовано збільшення радіації. Про це повідомляє Державна інспекція ядерного регулювання України, передають Патріоти України

"Дані з Автоматизованої системи радіаційного контролю зони відчуження, які доступні в режимі онлайн, свідчать про перевищення контрольних рівнів потужності дози гамма-випромінювання (червоні точки) на значній частині пунктів спостережень. Внаслідок окупації та бойових дій встановити причини зміни показників радіаційного фону у зоні відчуження наразі неможливо", - йдеться у повідомленні.

Нідерланди будують залізо-повітряну батарею на 1 ГВт·год. Що стоїть за цим рекордним енергетичним мегапректом

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:14

Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...

У найвищий хмарочос Пекіна, розташований у діловому центрі столиці КНР, врізався літак (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 20:15

У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...