
Загарбники продовжують примусову паспортизацію жителів тимчасово окупованих територій й застосовують різні методи залякування та утисків для людей, які не йдуть добровільно на співпрацю. Росія хоче збільшити кількість громадян РФ на захоплених територіях, аби таким чином виправдати свою окупацію. Про це розповіли у Генеральному штабі ЗСУ, передають Патріоти України.
Як йдеться у повідомленні, окупанти у місті Старобільськ примушують українських громадян, які відмовились від отримання російського паспорта, покинути свої оселі.
Зазвичай, їх домівки відвідують не більше двох разів, після чого, втретє, цих людей разом з їх майном насильно виганяють на вулицю. Загарбників не спиняє навіть той факт, що в цих помешканнях можуть проживати неповнолітні діти. Після примусового виселення цих громадян направляють до фільтраційних пунктів, а їх оселі передаються військовим російської окупаційної армії для подальшого використання.
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...