Окупанти в Мелітополі хочуть забрати у фермерів урожай черешні, щоб особисто зайнятися продажем

У Мелітополі розпочався збір урожаю черешні для реалізації. Утім окупанти хочуть забрати у місцевих фермерів ягоду, аби самостійно зайнятися її продажем. Про це сьогодні, 31 травня, повідомив мер Мелітополя Іван Федеров в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Мелітопольська черешня вже поспіла, її можна збирати і починається перша реалізація. Але до початку реалізації, за декілька днів, рашисти зібрали всіх фермерів, які вирощують її у великих об'ємах і запропонували їм таку співпрацю, що вони забирають всю черешню під реалізацію, а коли реалізують - передадуть якісь кошти", - розповів він.

За словами Федорова, багато фермерів бояться, що окупанти не заплатять їм за продану черешню. "У низки вермерів це викликає великий страх, тому що вони вклали кошти у вирощування черешні, доглядали за цими деревами, а сьогодні немає гарантії, що будуть віддаватися кошти за нашу ягоду. Тож збір розпочався, але сьогодні досить велика загроза у фермерів - не отримати за ту працю і вкладення, які вони вклали у нашу черешню", - сказав мер Мелітополя.

По 650 грн до пенсії щомісяця: Ось хто отримає надбавку

середа, 24 червень 2026, 12:10

У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...

Варто знати! Чи є законним виклик у ТЦК по телефону

середа, 24 червень 2026, 11:45

Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...