Окупанти в Мелітополі хочуть забрати у фермерів урожай черешні, щоб особисто зайнятися продажем

У Мелітополі розпочався збір урожаю черешні для реалізації. Утім окупанти хочуть забрати у місцевих фермерів ягоду, аби самостійно зайнятися її продажем. Про це сьогодні, 31 травня, повідомив мер Мелітополя Іван Федеров в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Мелітопольська черешня вже поспіла, її можна збирати і починається перша реалізація. Але до початку реалізації, за декілька днів, рашисти зібрали всіх фермерів, які вирощують її у великих об'ємах і запропонували їм таку співпрацю, що вони забирають всю черешню під реалізацію, а коли реалізують - передадуть якісь кошти", - розповів він.

За словами Федорова, багато фермерів бояться, що окупанти не заплатять їм за продану черешню. "У низки вермерів це викликає великий страх, тому що вони вклали кошти у вирощування черешні, доглядали за цими деревами, а сьогодні немає гарантії, що будуть віддаватися кошти за нашу ягоду. Тож збір розпочався, але сьогодні досить велика загроза у фермерів - не отримати за ту працю і вкладення, які вони вклали у нашу черешню", - сказав мер Мелітополя.

Зламані ребра і 18 днів без зв’язку: Омбудсмен заявив про порушення у ТЦК в Україні

середа, 24 червень 2026, 11:30

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...

Моторошний злочин: У Києві компанія перед камерами прив’язала чоловіка до дерева та закатувала його до смерті

середа, 24 червень 2026, 11:25

Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...